Jakie kalendarze warto kupić na nowy rok?

Jaki kalendarz książkowy (https://www.taniaksiazka.pl/kalendarze-ksiazkowe-c-11000_11035.html) będzie najlepszą propozycją na nowy rok? Nie da się w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na tego typu pytanie, ponieważ każdy ma zupełnie inny gust. Można za to przyjrzeć się ciekawym propozycjom, jakie znaleźć można na rynku. Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że na pewno każda osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Mój dom. Moje niebo. Kalendarz 2022

Katarzyna Olubińska to bardzo popularna dziennikarka, która udziela się w stacji TVN. To także autorka bardzo ciekawych książek, dzięki którym można zmienić swoje życie. W tym właśnie oto kalendarzu znaleźć można m.in. inspirujące cytaty z najnowszej książki Bóg w moim domu. Do tego sama autorka postanowiła zamieścić w środku wzruszające cytaty na każdą porę roku. Takie, które naprawdę dają całkiem sporo do myślenia. Kalendarz dedykowany jest dla kobiet, ale całkiem możliwe, że i mężczyźni będą mogli znaleźć tu coś dla siebie. Coś takiego, co nauczy ich dostrzegać małe, ale bardzo ważne aspekty. Ta codzienność w której żyjemy nie musi być taka szara i bez żywych kolorów. Wręcz przeciwnie. Wszystko może przybrać zupełnie inny wymiar, jeżeli tylko człowiek nauczy się dostrzegać te aspekty. W tym właśnie ma pomóc kalendarz Kasi Olubińskiej.

Kalendarz Create Yourself 2022

Mateusz Grzesiak zaprasza do tego, aby wprowadzić w swoim życiu znaczne, korzystniejsze zmiany. Można na pierwszy rzut oka sądzić, że jest to planner dla biznesmenów. Tak wcale nie są. Nawet gospodynie domowe, które na co dzień “pracują” jedynie w domu, przy dzieciach, mogą również z niego skorzystać. Autor pracuje na co dzień z ludźmi, którzy chcą dążyć do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Grzesiak pracuje m.in. jako konsultant, który pomaga organizacjom osiągnąć zaplanowane cele w zakresie zarządzania i marketingu. Jest także terapeutą, który pomaga poradzić sobie z problemami osobistymi. Warto więc czerpać z wiedzy, która zaplanowana jest na każdy miesiąc nadchodzącego, nowego roku.